Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Areną turėsime
    Po šių žodžių turėjau šokinėt iš laimės...
    Siekiant arenos projektą pritaikyti Kauno miesto finansinėms galimybėms, buvo nuspręsta atsisakyti kai kurių prabangos elementų, VIP ložes perkelti į bendrą žiūrovų salės erdvę. Tai leido 6 metrais sumažinti arenos aukštį <...>
    Įdomu, ar tai viskas ir kas būtent yra tie "prabangos elementai". Dabar "pensininkams" belieka akylai sekti, kaip sparčiai gerėja Kauno gatvių kokybė.
    Paskutinis taisė ; 2007.05.28, 10:01.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Siekiant arenos projektą pritaikyti Kauno miesto finansinėms galimybėms, buvo nuspręsta atsisakyti kai kurių prabangos elementų, VIP ložes perkelti į bendrą žiūrovų salės erdvę. Tai leido 6 metrais sumažinti arenos aukštį <...>
      Parašė Rodyti pranešimą
      Įdomu, ar tai viskas.
      Man to užteko
      Gal dar per anksti taip džiaugtis, bet man jau kvepia statybom.. gražinkit į realybę mane, jei galit
      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

      Comment


        Parašė jasha Rodyti pranešimą
        Man to užteko
        Žinant, kad suma, kurią turės sumokėti Kauno miesto savivaldybė sumažėjo daugiau nė dvigubai (nuo 5,2 milijonų eurų kasmet iki 2,3 milijonų), tai galima suprasti, kad tikrai ne šiaip sau. Galbūt mažėjant kainai finansiniai įsipareigojimai mažėja santykinai labiau, nežinau, tad gal realiai kokybė du kartus nesumažės. Bet manau, kad to, ko siekėm, turėt miesto simbolį, tikrai neturėsim. Juk ir Rakauskas siūlė areną už 200 milijonų litų (nuomonės apie arenos vietą nepakeičiau).
        Gal dar per anksti taip džiaugtis, bet man jau kvepia statybom.. gražinkit į realybę mane, jei galit
        Na pasidžiaukit, savo nuoskaudas pasilaikysiu sau
        Paskutinis taisė ; 2007.05.28, 09:59.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Smagios naujienos
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Areną turėsime

            http://www.balsas.lt/naujienos/lietuva/straipsnis110027

            Comment


              Ale greiti tie prancūzai. Tik bakst ir supaprastino projektą. Per 2d...
              Paskutinis taisė 99; 2007.05.28, 10:05. Priežastis: kalbos kultūra
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Visai įmanomas variantas, kad buvo parengtas ir ekonominis arenos projektas, t.y. buvo du projektai, vienas už daug pinigų, o antrasis jei nepavyktų "prastumti" pirmojo.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Kažkaip man keista girdėti, kad arenos kainą numetus per pus, jos kokybė, išvaizda ir kt... nesužės. Nžn ar čia džiagtis ar ne... Reikia palaukti patvirtinimo oficialaus
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    Parašė Rodyti pranešimą
                    Žinant, kad suma, kurią turės sumokėti Kauno miesto savivaldybė sumažėjo daugiau nė dvigubai (nuo 5,2 milijonų eurų kasmet iki 2,3 milijonų), tai galima suprasti, kad tikrai ne šiaip sau.
                    Na taip, ne šiaip sau - juk šešiais metrais nutirpo ledkalnis... Įdomu, ar nesumažės žiūrovų skaičius, telpantis arenoj...

                    Galbūt mažėjant kainai finansiniai įsipareigojimai mažėja santykinai labiau, nežinau, tad gal realiai kokybė du kartus nesumažės.
                    Ką turi omeny, sakydamas "kokybė"? Man kolkas viena į galvą atėjo: ar nenukentės visokie akustikos dalykai, dėl kurių pasirodymus galėtų rengti muzikos žvaigždės??

                    Bet manau, kad to, ko siekėm, turėt miesto simbolį, tikrai neturėsim.
                    Na pasidžiaukit, savo nuoskaudas pasilaikysiu sau
                    Na ko taip?? Aš džiaugiuos, kad tai nebus tabletė..
                    Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                    Comment


                      Parašė jasha Rodyti pranešimą
                      Ką turi omeny, sakydamas "kokybė"? Man kolkas viena į galvą atėjo: ar nenukentės visokie akustikos dalykai, dėl kurių pasirodymus galėtų rengti muzikos žvaigždės??
                      Viską turiu omenyje, multifunkciškumą, tą pačią akustikos kokybę keičiant erdves (ir nekeičiant), arenos talpą (jei tai mažėtų, būtų labai negerai), galų gale fasadą (jo medžiagų kokybę, kad pats fasado suplanavimas nesikeis, suprantu), pačią ledkalnio idėją. Buvo planuojamas specialus arenos apšvietimas, įdomu, ar tai išliks. Ir t.t..
                      Paskutinis taisė ; 2007.05.28, 10:20.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        na nzn nzn:/. speju dabar arena bus zemesne uz akropolio garaza, o tai yra labai LABAI blogai na bus matyt... kaip ten bebutu abejoju ar dabar arena taps miesto simboliu... ech liudna siek tiek.

                        visgi dziugu, kad arenos vieta del taupymo sumetimu nepakito...

                        Comment


                          Matyt, dabar reikėtų siųsti užuojautos telegramas ponui A.Rakauskui

                          Comment


                            Na kaip bebūtų, palaukim konferencijos su meru... Aš, gal sudalyvausi?
                            Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                            Comment


                              Parašė maserati Rodyti pranešimą
                              speju dabar arena bus zemesne uz akropolio garaza, o tai yra labai LABAI blogai
                              Teisingas pastebėjimas. Kai buvau šalia to garažo, atkreipiau dėmesį kaip arti bus arena. Vizulizacijose kitaip masteliai atrodo. Tas garažas griozdiškas, mažinant areną jis ją gali ir užgožti. Greičiau būtent jis, o ne arena, taps miesto simboliu (bent jau vizualiniu miesto centro akcentu).
                              Parašė jasha Rodyti pranešimą
                              Na kaip bebūtų, palaukim konferencijos su meru... Aš, gal sudalyvausi?
                              Deja, ne.
                              Paskutinis taisė ; 2007.05.28, 10:25.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Siandien 13:00 Delfyje konferencija su Kauno Meru. Manau galima apipilti ji klausimais apie Kauno arena.

                                Comment


                                  jūs skirkit du dalykus:
                                  1. arenos kaina
                                  2.kiek už areną mokės Kauno savivaldybė
                                  jei Kaunas už areną mokės 200mln, tai nereiškia, kad arena tiek ir kainuos, nes lėšos bus ir iš ES, ir iš vyriausybės
                                  ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                  Comment


                                    Straipsnis "Verslo savaiteje":
                                    http://www.verslosavaite.lt/content/view/541/31/
                                    gera gyventi gerai

                                    Comment


                                      Gal ir geriau negu nieko, bet ar nebus dar vienas variantas, kai vietoj stiklo fasado turėsime aliuminio grotelių fasadą?

                                      Comment


                                        Gal dar ir per anksti daryti išvadas, bet geriau žvirblis rankoj, negu briedis girioj, juolab kad tas žvirblis rankoj galėjo virsti mašalu prie Megos. Jeigu arenos pakeitimai apsiribos tokiais dalykais kaip tarkim to VIP sektoriaus perkėlimas, kiek realiai mūsų tai pajus?

                                        Comment


                                          Parašė maserati Rodyti pranešimą
                                          na nzn nzn:/. speju dabar arena bus zemesne uz akropolio garaza, o tai yra labai LABAI blogai na bus matyt... kaip ten bebutu abejoju ar dabar arena taps miesto simboliu... ech liudna siek tiek.

                                          visgi dziugu, kad arenos vieta del taupymo sumetimu nepakito...
                                          Kiek pamenu pirminio arenos varianto aukštis buvo ~40m. Taigi po sužeminimo liktų ~34m. Akropolio garažo aukštis nesiekia ir 20m.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X